Inicjatywy Lokalne

Ogłoszenie  wyników II naboru wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej Miasta i Gminy Wleń w 2019 r.

Ogłoszenie  II naboru wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej Miasta i Gminy Wleń w 2019 r.

Ogłoszenie wyników naboru wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej Miasta i Gminy Wleń w 2019 r.


Ogłoszenie  naboru wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej Miasta i Gminy Wleń w 2019 r.

 

 

 

Ogłoszenie wyników II naboru wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej Miasta i Gminy Wleń w 2018 r.

Ogłoszenie  naboru wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej Miasta i Gminy Wleń w 2018 r.

Ogłoszenie wyników naboru wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej Miasta i Gminy Wleń w 2018 r.

 

Ogłoszenie  naboru wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej Miasta i Gminy Wleń w 2018 r.

Ogłoszenie wyników trzeciego naboru wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej Miasta i Gminy Wleń w 2017 r.

 

 

Ogłoszenie trzeciego naboru wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej Miasta i Gminy Wleń w 2017 r.

 

 


Ogłoszenie wyników drugiego naboru wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej Miasta i Gminy Wleń w 2017 r.

Ogłoszenie drugiego naboru wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej Miasta i Gminy Wleń w 2017 r.

 

 

{file19009}

Ogłoszenie wyników naboru wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej Miasta i Gminy Wleń w 2017 r.

Ogłoszenie naboru wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej Miasta i Gminy Wleń w 2017 r.


W ramach drugiego naboru wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej Miasta i Gminy Wleń w 2016 r. nie wpłynął żaden wniosek.

Ogłoszenie drugiego naboru wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej Miasta i Gminy Wleń w 2016 r.

Ogłoszenie wyników naboru wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej na terenie Miasta i Gminy Wleń w 2016 r.

Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Wleń

Zachęcamy Państwa do współpracy z samorządem lokalnym poprzez realizowanie zadań publicznych w ramach tzw. inicjatywy lokalnej. W tym roku chcemy przeznaczyć 20 000 zł na realizację najważniejszych inicjatyw lokalnych wskazanych przez Mieszkańców Miasta i Gminy Wleń bezpośrednio, lub za pośrednictwem organizacji pozarządowych, lub podmiotów wymienionych  w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie, mających siedzibę na terenie naszej gminy.

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 16 czerwca 2016 14:26
Dokument wprowadzony do BIP przez: Adam Kondratowicz
Ilość wyświetleń: 1685
16 maja 2019 15:34 (Agnieszka Marceluk) - Zmiana treści zakładki.
16 maja 2019 15:23 (Agnieszka Marceluk) - Zmiana treści zakładki.
16 maja 2019 15:21 (Agnieszka Marceluk) - Zmiana treści zakładki.
Zatrzymaj banner przewijany